W tym poście prezentuje Wam najpiękniejsze zdjęcia przyrody zrobione w 2015 roku
Lasy i pola położone najbliżej mojego domu, bo zaledwie 800 metrów – jakie to szczęście mieszkać tak blisko przyrody, środek grudnia.
Widok na fiord Lysefjorden w południowej Norwegii, zdjęcie zrobione podczas trzydniowej wyprawy z Piotrkiem.
Ostatni dzień samotnej wędrówki przez całe Karkonosze na początku października.
Wędrówka przez Góry Izerskie, październik.
Uchwycony zachód słońca nad jeziorem Dejguny podczas trzydniowej przejażdżki rowerem przez Mazury we wrześniu.
Widok na granicę polsko-ukraińską w okolicach Woli Uhruskiej, początek września.
Drzemka nad fiordami przy Atlanterhavsvegen w Norwegii, środek sierpnia, w trakcie 5 dniowej podróży autostopem z Jackiem po tym kraju.
Stawy 13 km od mojego domu, koniec lipca.
Plaża Petanoi na wyspie Kafalonia, Grecja, 8 dniowa podróż autem przez ten kraj z Karoliną – Peloponez i Kefalonia.
Podczas jednej w wycieczek rowerem po północnej Lubelszczyźnie.
Godzina 23:20, jedno z wielkich jezior w środkowej Szwecji, początek czerwca, czterodniowy samotny wypad przez Szwecję autostopem.
Deszczowe jezioro Wigry podczas trzydniowej wyprawy rowerami z Adamem przez Suwalszczyznę, pierwsze dni maja.
Nie mogło zabraknąć Wisły która była osią moich wypraw rowerowych w lecie- Ławice Kiełpińskie.